Egyéb munkalehetőségek

Kertész, karbantartó munkakörben álláslehetőség szakképzett munkavállalónak Győr településen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2018. 11. 07. 15:31

Kertész, karbantartó munkakörben álláslehetőség szakképzett munkavállalónak Győr településen.

Feladatok:

  • kertészeti, parkgondozási feladatkör ellátása, (idény jellegűen)
  • zöldterületek ápolása (fűnyírás, fák-bokrok metszése)
  • megelőző karbantartási munkák végrehajtása
  • esetenként előforduló meghibásodási, karbantartási munkák elvégzése
  • használatban lévő gépek karbantartása

Elvárások:

  • kertészeti, parkgondozási tapasztalatok
  • B kategóriás jogosítvány
  • épület karbantartással kapcsolatos tapasztalatok
  • önálló és/ vagy csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelmet
  • cafeteriát és mozgóbért (már a próbaidő alatt)
  • stabil munkahelyet
  • hazautazási költségtérítést, ill. a környező településekről ingyenes buszjáratokat biztosítunk

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

  • Telefonon: a 70/451 6039-es számon.