Irodai pénzügyi szakértő munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye:
Fizetés: Nettó 300000 - 500000 / Hónap
2018. 11. 26. 13:11

AKTUÁLIS ÁLLÁS AJÁNLATUNK

Irodai pénzügyi szakértő munkatárs

Amit kínálunk:

  • Teljesítményalapú, kiemelkedő díjazási rendszer
  • Erős szakmai támogatás
  • Széleskörű képzési, továbbképzési rendszer
  • Együttműködési lehetőség ingatlanközvetítésben

Feladatok:

  • Global Cégcsoport ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálása
  • Ügyfelek részére pénzügyi terv kidolgozása
  • Állami támogatások igénylésének elősegítése

Elvárások:

  • Értékesítési tapasztalat, lakás takarékpénztári, hitelközvetítői, biztosítási múlt előny
  • Adatbázis feldolgozásában szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Vállalkozói jogviszony
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzát, a bérigény megjelölésével a „Irodai pénzügyi szakértő ” jeligére az info@legjobbalkusz.hu email címre.