Gépkarbantartó munka győri munkahelyen

Power Tools Kft.
Győr
2019. 04. 02.

15 éves piaci múlttal rendelkező cég keres dinamikusan fejlődő tevékenységéhez munkájára igényes, agilis munkavállalót, kinek feladata partnereink, hűtőkenőanyagot felhasználó cégek látogatása (elsősorban forgácsoló cégek), és a forgalmazott termékeink karbantartása, szervizelése.

A munkavégzéshez elengedhetetlen a minimum "B" kategóriás jogosítvány.

Feladatok

  • Partnereink, hűtőkenőanyagot felhasználó cégek látogatása (elsősorban forgácsoló cégek), és forgalmazott termékeink karbantartása, szervizelése

Elvárások

  • Agilis, kitartó munkavégzés,
  • Szakmai affinitás.
  • rátermettség
  • önálló munkavégzés

Előnyök

  • Általános gépipari ismeretek, tapasztalatok.
  • Hűtőkenő anyagokkal, vagy folyadékokkal szerzett ismeret / tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés (fix+mozgó), cégautó, mobil.
  • Fiatalos, dinamikus, csapatszellemben működő cég.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!