Műszaki előkészítő álláslehetőség Győrben

Nemzetközi Partnercégünk meghatározó szerepet tölt be a villamossági szerelés, épület és ipari automatizálás piacán 1994 óta.

Partnereik teljes körű kiszolgálása mellett, nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy Munkatársaik sikeresek legyenek, ennek érdekében családias, lendületes munkahelyi légkört biztosítanak.

Feladatok

  • Megrendelőkel, beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Ajánlatkérési dokumentáció begyűjtése a megrendelőtől
  • Villamos tervek alapján anyagkigyűjtés
  • Az ajánlatok műszaki és kereskedelmi feltételeinek egyeztetése
  • Ajánlatok bekérése a beszállítóktól
  • Megrendelői ajánlatok elkészítése
  • Szakmai támogatás, együttműködés a beszállítókkal, tervezőkkel, megrendelőkkel, műszaki munkatársakkal
  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása (építésvezetők, szerelésvezetők támogatása a projektek kivitelezése alatt és után)
  • Adatbázis teljes körű kezelése

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú villamos szakirányú végzettség
  • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Műszaki affinitás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Képesség több feladat egyidejű elvégzésére
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Csapatorientált és önálló munkavégzésre alkalmas
  • Jó stressztűrő készség, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány megléte

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Béren kívüli juttatást,
  • 13 havi fizetést
  • Projektprémiumot az éves eredmény függvényében
  • Utazási költségtérítést
  • Változatos feladatkört
  • Elkötelezett, lojális és lendületes csapat
  • Nemzetközi, stabil, innovatív vállalat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!