Marketing munkatársat keresünk Győrben

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. győri plazmaferezis centrumába

MARKETING MUNKATÁRS

 (Győr)

pozícióba munkatársat keres.

FELADATOK:

  • Operatív részvétel a marketing terv megvalósításában, az ehhez tartozó feladatok nyomon követésében, a felmerülő költségek adminisztrációjában
  • Marketing célú programok, rendezvények és kitelepülések teljes körű megszervezése és lebonyolítása meghatározott irányelvek alapján
  • Promóciós eszközök (pl.: szórólap) terjesztése személyesen, kitelepüléseken való aktív részvétel
  • Marketing célú beszerzések lebonyolítása (promóciós ajándéktárgyak, dekorációk, nyomdai anyagok, stb.)
  • Marketing feladatokkal kapcsolatos adminisztráció
  • Marketingakciók levezénylése, nyomon követése
  • Marketing célú adatbázisok és statisztikák készítése és aktualizálása
  • Együttműködés és kapcsolattartás partnerekkel, alvállalkozókkal

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség (marketing szakirány előny) vagy releváns marketing területen szerzett tapasztalat
  • Átlag feletti pozitív kisugárzás és kommunikációs készség
  • Magabiztos számítógépes ismeret (Microsoft Office programok, Google Drive stb.)
  • Közösségi média ismerete (Facebook, Instagram)
  • Gyors reagálás a felmerülő problémák azonnali megoldása, proaktivitás és maximális precizitás
  • Magas fokú retorikai érzék
  • Marketing terület iránti fokozott érdeklődés és elhivatottság
  • Szükség esetén földrajzi mobilitás és rugalmasság a munkaidő terén
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kreatív gondolkodás
  • Kiemelkedő szervezőkészség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Stressz tűrő képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások, motivációs rendszer
  • Átlagon felüli munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Megbecsültség, stabil pozíció egy dinamikusan terjeszkedő hazai vállalatnál
  • Marketingorientált cégvezetés
  • Fiatalos, lendületes, eredményorientált kreatív marketing csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Győr

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk „MARKETING MUNKATÁRS-GYŐR” jeligére!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos