Cseh/Szlovák nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Telemarketing International Kft.
Győr
Nettó 200 000 Ft / Óra
2020. 07. 02.

A Telemarketing International Kft. egy európai vezető kereskedelmi cég közép-kelet-európai központja, mely már 15 éve jelen van a nemzetközi piacon. Közép-Kelet-Európa 13 országának 57,1 millió háztartásában képviseli magát cégünk, mely különösen serkenti a keresletet a közkedvelt termékek iránt. Köszönhető ez a többcsatornás eladási folyamatainknak, mely magában foglalja a TV csatornákon, interneten, nyomtatott médiában, mintaboltokban és direkt marketingen keresztüli értékesítést.

Ha szeretnél egy igazán jó csapatban dolgozni, kellemes, légkondicionált irodai környezetben tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető irodházunkban, saját állandó munkaterülettel, segítőkész kollégákkal és profi ügyfélszolgálatos szeretnél lenni, akkor itt a lehetőség és köztünk van a helyed!

Bővíteni szeretnénk Társaságunk cseh és szlovák nyelvű ügyfélszolgálati részlegét, ezért egy teljes munkaidős állás lehetőségét ajánljuk most, jelentkezz most!

Feladatok

  • Bejövő ügyfél hívások kezelése
  • Beérkezett rendelések ellenőrzése
  • Levelezés, emailezés ügyfél megkeresések kapcsán
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Beérkező reklamációk adminisztrálása

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfél orientáltság
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Megbízhatóság, önállóság, kreativitás, pontosság, türelem, empátia, higgadtság
  • Cseh és szlovák nyelvtudás szóban és írásban, magyar nyelvtudás alapszinten

Előnyök

  • Call Centerben vagy panaszkezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil háttér
  • Változatos, ingyenes képzések
  • Barátságos légkör
  • Szakmai tréningek
  • Versenyképes jövedelem (fix + bónusz)
  • Fix munkaidő (8 órában 8- 16 óráig H- P-ig)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás

  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!