Gyártás, termelés

Ha jó a látásod és nem okoz gondot a 3 műszakos munkarend akkor jelentkezz hozzánk minőségellenőrnek

Munkavégzés helye: Győr
2020. 01. 28. 09:42

Autóipari partnercégünk számára operátorokat keresünk, ahol minőségellenőrzés a fő feladat!

A munkavégzés 3 műszakban történik, heti 5 munkanappal és két szabadnappal!

Feladatok:

  • Apróbb összeszerelések
  • Minőség-ellenőrzés
  • Alkatrészek gépekbe helyezése és kivétele
  • Könnyű fizikai állómunka!

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása (8 órában)

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria, műszakpótlékok
  • Útiköltség térítés vidékről
  • Győrön belül ingyenes céges buszjárat
  • Hosszú távú munkalehetőség