Gyártás, termelés

Fröccsöntő gépbeállító munkatársat keresünk Győrben

Munkavégzés helye: Győr
2020. 06. 26. 12:20

Tapasztalt kollégát keresünk győri belvárosi partnercégünk részére, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • a fröccsöntő gépek átszerelése ill. szakszerű beállítása, beleértve a termékeltávolító szervo robotok szakszerű beállítását is
  • a rendelésekhez az előírt alapanyagok és színezők bekeverése, előírás szerinti beszárítása és felhasználása

Elvárások:

  • műszaki vagy szakirányú végzettség
  • 2-3 éves tapasztalat fröccsöntő gépek beállításában
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • határozott, döntésképes személyiség
  • 3 műszakos munkarend vállalása (napi 8 óra)

Előnyök:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • a fröccsöntő szerszámok karbantartásában való jártasság

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés + cafeteria
  • kiszámítható, családbarát munkahely
  • tömegközlekedéssel és személygépjárművel is jól megközelíthető munkahely
  • összetartás, jó hangulat és erős háttértámogatás minden dolgozónak
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség