Minőségügyi mérnök állás Csornán

Minőségügyi mérnök kollégát keresünk az EcoSolifer csornai napelemcella gyártó üzemébe.

Feladatok

  • Az elfogadott minőségi szabványok és kulcs teljesítménymutatók elérésének biztosítása
  • Bejövő ellenőrzési tervek előkészítése, karbantartása
  • Panaszkezelés, szállítói korrekciós intézkedések gondozása és végrehajtása
  • Kapcsolattartás a szállítókkal a minőséget érintő kérdésekben
  • A beszállító minőségi céljainak monitorozása
  • Gyártási folyamat minőségügyi támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (mérnöki) végzettség
  • A szabványok és minőségtechnikák kiváló ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Számítógép (Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés, rendszer- és folyamatszemlélet

Előnyök

  • Gyártó vállalatnál szerzett, szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!