Donorvizsgáló orvos munkatársat keresünk Győrben

A gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt győri Plazma Pontjába

DONORVIZSGÁLÓ ORVOS (GYŐR)

munkakörbe munkatársat keres.

FELADATAI:

  • Plazmaadók (donorok) fizikális vizsgálata, plazmaadásra való alkalmasság megítélése és rendszeres ellenőrzése
  • Szükséges adminisztráció elvégzése
  • Vérkép és vitális paraméter értékek kiértékelése
  • Plazmaferezis során orvosi felügyelet biztosítása

ELVÁRÁSOK:

  • Általános orvosi diploma, érvényes orvosi működési engedély, vagy felsőfokú egészségügyi végzettség (diplomás ápoló, mentőtiszt)
  • Szakvizsga nélküli orvosok jelentkezését is várjuk
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidőben és részmunkaidőben mellékállásként is végezhető munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Szakmai megbecsültség, hosszú távú stabilitás

ELőnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben és/vagy területen szerzett releváns tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Győr

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk „DONORVIZSGÁLÓ ORVOS - GYŐR” jeligére!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos