Call Center állás Győrben

Telemarketing International Kft.
Győr
Bruttó 170 000 Ft - 360 000 Ft / Hónap
2021. 04. 12.

Csatlakozz hozzánk

Call center operátor

pozícióba!

A Telemarketing International Kft. egy európai vezető kereskedelmi cég közép-kelet-európai központja, mely már 20 éve jelen van a magyar piacon. Közép-Kelet-Európa 13 országának 57,1 millió háztartásában képviseli magát cégünk, mely különösen serkenti a keresletet a közkedvelt termékek iránt. Köszönhető ez a többcsatornás eladási folyamatainknak, mely magában foglalja a TV csatornákon, interneten, nyomtatott médiában, mintaboltokban és direkt marketingen keresztüli értékesítést.

Feladatok

  • Bejövő és kimenő hívások kezelése értékesítéssel,
  • Bejövő hívásoknál kiegészítő termékek ajánlása,kimenő hívásoknál különböző ajánlatok kínálása azon ügyfelek részére,akik korábban már vásároltak tőlünk,

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség,
  • Számítógép alapszintű ismerete,
  • Hétvégi munkavállalás,
  • Nyitott,barátságos személyiség,
  • Értékesítési hajlam,

Előnyök

  • Call Centerben szerzett tapasztalat előny (de nem feltétel),
  • Saját számítógép,headset,internet az esetleges home officehoz,

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,alapbér+bónusz,
  • Változatos, ingyenes képzések,
  • Barátságos légkör, vidám csapat,
  • Karrier építési lehetőség,
  • Stabil munkahely ,ideiglenes home office lehetősséggel,ha a jelöltek rendelkeznek megfelelő technikai eszközökkel(számítógép,headset,internet),

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!