Villanyszerelő munka Győrben

A SPIE 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval meghatározó szereplője az európai energiaiparnak.

A SPIE Hungaria több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljeskörű villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig,a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig.

Most három telephelyünkre is keresünk villamosipari végzettséggel rendelkezőmunkatársat. Legyél Te is a BUDAPESTI VAGY GYŐRI VAGY EGRI telephelyünk kollégája!

Feladatok

  • Elosztóhálózati transzformátor állomások technológiai átépítésével kapcsolatos feladatok várnak rád
  • Kis- és középfeszültségű hálózatokat szerelhetsz és építhetsz
  • Oszlopon is kell dolgoznod, mert a szabadvezetéki hálózatokat is karban kell tartani
  • Földkábeleket fektethetsz.

Elvárások

  • Legyen valamilyen villamosipari szakirányú végzettséged (pl. villanyszerelő, villamos hálózat szerelő, erősáramú berendezés szerelő stb.)
  • Légy megbízható és nyitott az új ismeretek megszerzésére.

Előnyök

  • Erősáramú villamosipari végzettséged van, vagy hasonló a területen már dolgoztál.
  • Rendelkezel az alábbi speciális képzettségek valamelyikével: KIF/KÖF kábelszerelői végzettséggel, KIF FAM szerelői végzettséggel, emelőgépkezelői végzettséggel.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, bejelentett 8 órás munkaviszonyt.
  • Egy műszakos munkarendet, szabad délutánok és szabad hétvégék.
  • Bejelentett alapbért, amit kiegészítenek a pótlékok.
  • Törvény szerinti és biztosan kifizetett túlóra-díjazást.
  • Évi nettó 348.000 Ft béren kívüli juttatás kafetéria rendszerünk keretében, amit Te állíthatsz össze: készpénz, sport, utazás, étkezés, szabadidő, egészség, nyugdíjtakarékosság, attól függően, hogy neked mi a fontos.
  • bejárásod költségeit támogatjuk, amennyiben közigazgatási határon kívülről jársz dolgozni.
  • Extraként a bruttó béred havi 5 %-ának megfelelő összeggel hozzájárulunk a leendő nyugdíjadhoz (önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás formájában).
  • Biztonságos munkakörnyezetet: szerszámokat, munkaruhát és egyéni védőeszközöket.
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk minden munkavállalónkra.
  • Folyamatos munka-ellátottságot.
  • Változatos munkavégzési helyszíneket.
  • Szakmájukban kiemelkedően tapasztalt csapat tagja lehetsz.
  • Szakmai fejlődésed képzésekkel támogatjuk (pl. FAM képzések, felülvizsgálói továbbképzések)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!