Ingatlanértékesítő / Real Estate Manager állás Győr

Lido Home Kft.
Győr és környéke
Bruttó 200 000 Ft - 1 200 000 Ft / Hónap
2023. 07. 24.

Ha nem szeretnél reggel 8-tól este 5-ig egy irodában üldögélni, hanem inkább valami mozgalmasra és nem monotonra vágysz…ha szeretnél Önmagadért dolgozni/vállalkozó szemlélettel és motivált vagy a változásra...ráadásul rendelkezel egy autóval, amivel könnyen eljutsz A-ból B-be....Akkor a Lido Home győri irodája tártkarokkal vár téged!

Lehetsz lelkes fiatal, vagy élettapasztalattal rendelkező pályamódosító - nálunk mindenki megtalálja a helyét, mert ez egy tanulható szakma!

⭐️Mentorprogramunk/alapképzésünk segítségével könnyedén elindulsz majd az úton.

Kétfajta karrier rendszerünkkel mindenki megtudja találni nálunk a számára ideális lehetőséget.

⭐️Jutalékrendszerünk átlátható, kollégáinknak a hivatalos Ingatlanközvetítő képesítés megszerzésében is segítünk!

Nálunk a munka, inkább egyfajta életforma. Nincs két ugyanolyan nap, folyamatosan új embereket ismerünk meg és értékes kapcsolatokra teszünk szert.

Amit érdemes tudnod rólunk:

Szeretnénk elfeledtetni az Ingatlanértékesítő szakmához kapcsolódó negatív sztereotípiákat.

  • Egyedül egy autóra és egy kis motivációra van szükséged!
  • Szuper irodák, teljes háttér – a munkához minden eszköz rendelkezésre áll és mi biztosítjuk, ráadásul irodáink kutyabarátok is :)
  • Mi nem franchies hálózat vagyunk – saját rendszerünkkel dolgozunk, mind a 13 irodánkkal csapatban együtt működünk!
  • Marketing támogatás és karrier építés lehetősége – nincsen marketingköltség, asztalpénz, ráadásul értékeljük és elismerjük kollégáink munkáját. Ambiciózus kollégáinkat támogatjuk az előre lépésben és ötleteikben!
  • Rugalmas időbeosztás – a betanulási időszak után teljesen szabadon osztod be az idődet

+  Átlagon felüli jövedelemre számíthatsz! –  Saját magadért dolgozol, abszolúte az térül meg amit te is beleteszel.

Mi pedig ahogy láthatod, egy ideális keretet/csapatot teszünk hozzá neked!

Feladatok

  • Eladó/Kiadó ingatlanok felkutatása
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Ingatlanok bemutatása és értékesítése
  • Tárgyalások lebonyolítása

Elvárások

  • nem jelent gondot a számítógép alapvető használata
  • rendelkezel egy autóval, amit használni tudsz a munkádhoz
  • rugalmassággal és motiváltsággal állsz egy új lehetőséghez
  • Érettségi bizonyítvány

Előnyök

  • Van értékesítési tapasztalatod /direkt, banki, biztosítási, call centeres tapasztalat/
  • Idegennyelv ismerete – német/angol
  • Vállalkozói szemléletmód

Az ingatlanvásárlás egy nagy lépés az életben, Te pedig egy-egy ilyen lépés sikerességéhez járulhatsz hozzá!

Ha érdekelnek a további részletek, jelentkezz és mi tájékoztatunk mindenről, amit tudnod kell!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!