Vevő-, ügyfélszolgálat

Szlovák nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Munkavégzés helye: Győr
Fizetés: Nettó 200000 - 0 / hónap
2019. 10. 28. 15:21

A Telemarketing International Kft. egy európai vezető kereskedelmi cég közép-kelet-európai központja, mely már 15 éve jelen van a nemzetközi piacon. Közép-Kelet-Európa 13 országának 57,1 millió háztartásában képviseli magát cégünk, mely különösen serkenti a keresletet a közkedvelt termékek iránt. Köszönhető ez a többcsatornás eladási folyamatainknak, mely magában foglalja a TV csatornákon, interneten, nyomtatott médiában, mintaboltokban és direkt marketingen keresztüli értékesítést.

Feladatok:

  • Bejövő ügyfél hívások kezelése
  • Beérkezett rendelések ellenőrzése
  • Levelezés, emailezés ügyfél megkeresések kapcsán
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Beérkező reklamációk adminisztrálása

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfél orientáltság
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Megbízhatóság, önállóság, kreativitás, pontosság, türelem, empátia, higgadtság
  • Szlovák nyelvtudás szóban és írásban, magyar nyelvtudás alapszinten

Előnyök:

  • Call Centerben vagy panaszkezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Változatos, ingyenes képzések
  • Barátságos légkör
  • Szakmai tréningek
  • Versenyképes jövedelem (fix + bónusz)
  • Fix munkaidő (8 órában 8- 16 óráig H- P-ig)