Oktatás, fordítás, tolmácsolás

Oktatási igazgatóhelyettes álláslehetőség

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pannonhalma
2020. 05. 25. 13:30

A Pannonhalmi Főapátság Oktatási Igazgatósága vezető munkatársat keres határozatlan időre.

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • a Főapátság által fenntartott valamennyi oktatási intézmény fenntartói feladatainak ellátása
  • iskolák működéséhez szükséges törvényes működés biztosítása, jogszabályi háttér ismerete és követése
  • adminisztratív feladatok ellátása- alapítói okirat, működési engedély, nyilvántartásba vétel, szakképzési megállapodás

Elvárások:

  • egyetemi diploma
  • oktatásban vagy közszférában szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • tanári végzettség, pedagógus szakvizsga és közoktatás vezetői végzettség
  • vagy jogi végzettség
  • vagy iskolavezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kihívással teli, felelősségteljes munkakör
  • különleges munkakörnyezet
  • heti 1-2 nap home office lehetősége