Raktározás, logisztika

Raktáros-szállító munkakörbe keresünk munkatársakat Győrben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Győr
2019. 06. 17. 12:59

Piacvezető cégcsoportunk GYŐRI szolgáltatási területére keresünk munkatársakat RAKTÁROS-SZÁLLÍTÓ munkakörbe.

Feladatok:

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • az élelmezési anyagok átvétele, raktári bevételezése, kiadása,
  • az anyagok és göngyölegek tárolása, megőrzése és kiadása,
  • a megrendelt áruk kiszállítása az egységben található konyhákba, büfékbe.

Elvárások:

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel „B” és „C” kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal, valamint könnyűgépkezelői vizsgával (emelőhátfal) és jó fizikai erőnlétben vagy.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

Hétfőtől péntekig és minden hónapban egy szombati napon, 6:00 órától 14:30 óráig!

Előnyök:

ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van targoncavezetői vizsgád.

Amit kínálunk:

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,
  • határozatlan idejű munkaszerződést, egész éves foglalkoztatást,
  • kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk,
  • modern munkakörnyezetben és motiváló csapatban dolgozhatsz,
  • távolsági bérleted árának 86%-át minden hónapban kifizetjük számodra,
  • ha a Te ajánlásoddal érkezik hozzánk egy új munkatárs, többszöri pénzjutalomban részesülsz.