Pénzügy, számvitel, kontrolling

Könyvelő kollégát keresünk győri könyvelőirodába

Munkavégzés helye: Győr
Fizetés: Nettó 170000 - 200000 / hónap
2019. 10. 31. 09:34

Győri munkahelyre keresünk gyakorlattal rendelkező mérlegképes könyvelőt.

Sok éves könyvelőirodai tapasztalattal rendelkező cég vagyunk, korekt ügyfélkörrel.

Feladatok:

  • Vállalkozások,társaságok könyvelése,mérlege készítés

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői és könyvelőirodai szakmai tapasztalat, önálló munkavégzési képesség a vonatkozó törvényi előírások szükségszerű ismerete.
  • Nugdíjas munkavállalókat is várunk.

Előnyök:

  • Csapatmunkában való munkavégzés, rendszeres szakmai képzésen való részvétel

Amit kínálunk:

  • Nagy múltú fiatalos emberközpontú munkaközösség, nyogodt harmonikus körülményekkel