Mérnök, műszaki, villamossági

Beruházási műszaki előkészítő állás Pannonhalmán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pannonhalma
2020. 03. 11. 11:46

A Pannonhalmi Főapátság Beruházási Irodája munkatársat keres Beruházási műszaki előkészítő pozícióba

Feladatok:

  • kiviteli tervek felülvizsgálata, mennyiségi ellenőrzése, költségvetések ellenőrzése
  • árajánlatok bekérése, értékelése, ártükrök készítése döntéselőkészítésre
  • tervezési/kivitelezési munkák műszaki és gazdasági előkészítése
  • szerződéskötés utáni lebonyolítás
  • beszerzési eljárásokra műszaki dokumentáció elkészítése
  • lehetséges besszállítók, vállalkozókkal/szolgáltatókkal kapcsolattartás, újak felkutatása
  • kimutatások elkészítése

Elvárások:

  • minimum magasépítő szakirányú középfokú/felsőfokú végzettség
  • költségvetés készítésben szerzett gyakorlat, ajánlatok készítésében való jártasság
  • számítógépes felhasználói ismeretek, MS Office gyakorlott használata
  • TERC program vagy hasonló költségvetés készítő program ismerete
  • precíz munkavégzés, pontosság, alaposság
  • B kategóriás jogosítvány, gyakorlott gépkocsivezető

Amit kínálunk:

  • különleges munkakörnyezet
  • szakmai szabadság
  • hosszú távú fejlődési és karrierlehetőség
  • tradíció és innováció