Adminisztráció, irodai munka

Irodai asszisztens állás ravazdi munkavégzési helyen

Munkavégzés helye: Ravazd
2020. 03. 13. 15:10

A Pannonhalmi Főapátság prémium kisüzemi sörfőzdéje Irodai asszisztenst keres ravazdi munkavégzésre, teljes munkaidős foglalkoztatásra, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Jövedéki termékekkel kapcsolatos adminisztráció és ügyintézés
  • Jelentések készítése, adatszolgáltatás az illetékes hivatalok felé
  • Ügyvezető/Üzemvezető munkájának hatékony támogatása
  • Telefonhívások, e-mail-ek kezelése, postázás
  • Általános irodai, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban szerezett releváns tapasztalat
  • Microsoft Office (Word, Excel) magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs, szervező- és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú szemlélet és szolgáltatásorientált hozzáállás

Előnyök:

  • Jövedéki termékek adminisztrációjában szerzett tapasztalat